ekonomista.net.pl
Konsultacje w budownictwie – porady
30 października 2013 ekonomista Kategorie: ekonomista Tworzenie stron. Tagi: blog, film, filmiki, rozrywka, Śmieszne filmiki, i zabawa. Brak komentarzy do Śmieszny blog o wszystkim
Śmieszny blog o wszystkim

Filmoteka długo selekcjonowanych smiesznych filmików i animacji z całego internetu. Czasami ktoś udostępnia do sieci film z wakacji w którym śmieszny sposób przewraca się albo prezentuje inną całkiem zabawną scenkę.

Zazwyczaj nikt nie wie że całkiem sporo tych filmów w necie nigdy nie zginie. Materiały te modyfikowane są i retuszowane na tysiące zabawnych możliwości. W serwisie prezentujemy tylko te najbardziej śmieszne filmy jakie udało się odnaleźć w necie. Zabawne filmiki skatalogowane są w odpowiednie kategorie śmieszne bajeczki i miliony innych śmiesznych filmów zobacz bo promujemy wyłącznie te najbardziej zabawne.

Czasem film nie udany określa się rodzajem spalonego filmiku, natomiast nie bardzo śmieszny film potocznie nazywamy sucharem. U nas nie trafisz sucharów. Zapamiętaj że to co cieszy Ciebie, nie nie musi bawić innych tak no więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponure filmiki na których brat nagrywa siostrę wykręcając jej jakiś głupi dowcip, albo kolega wywija dowcip współlokatorom z mieszkania i wszystko nagrywa i wgrywa do internetu.

Innym rodzajem filmów jaki zobaczysz na łamach portalu jest kompilacja wszelkiego rodzaju upadków czyli zbioru najzabawniejszych wypadków jakie udało się zarejestrować kamerą. Polecamy zobaczyć śmieszne filmy bo jest to jedne z popularniejszych filmów w serwisie.

Jeśli śmieszny film jest zabawny tylko dla określonej grupy odbiorców np. kumpli z pracy czy też policjantów wcale musi oznaczać że nie jest śmieszny dla pozostałych. W zestawieniu filmów prezentujemy filmiki według np. ilości wyświetleń o konkretnych osobach np. o Chucku Norrisie, lub też o medialnym evencie, premierze czy parodii kinowego filmu. Popularność tematyczna filmów zmienia się na ogól, w określonym kontekście ujawniają się wciaż nowe filmy stanowiące formę komediowego komentarza wobec codziennej rzeczywistości.


Ocena: 5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 70 (ostatnio: 20.09.2021 04:27:20)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 11.06.2016 19:05:29)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz