ekonomista.net.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

2 września 2014 ekonomista Kategorie: ekonomista Wynajem samochodów. Tagi: maxtrans, Podkarpackie, samochody osobowe, spedycja, i wypożyczalnia aut. Lokalizacje: Mielec, Mielec, mielecki, i podkarpackie. Brak komentarzy do Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec
Wynajem samochodów MaxTrans, Mielec

Ogólnie po Polskich jezdniach przewożone jest ogromne ilości towarów. Wybierz prawdziwy transport drogowy. Po co? Rzeczywistość jest prosta : możemy. Nasza firma to duże doświadczenie. A nasze zasady są z nami od ubiegłego wieku i zawsze obcowaliśmy z transportem międzynarodowym. Sugerujemy przede wszystkim transport międzynarodowy po terytoriach europejskich jak : Austria, Słowacja, a także Ukraina. Oferujemy dużą obsadę ciężarówek, które są gotowe do zleceń tak aby ładunek mógł przemieszczać się zawsze na czas dlatego też oferujemy stałą łączność GSM a także lokalizację GPS. Nasze pojazdy spełniają normy ekologiczne EURO 3 a także EURO5 jak zawsze dbamy o zgodę z naturą. Ponadto oferujemy spedycję międzynarodową i lokalną, jest to wyjątkowa oferta bazująca na latach pracy. Zobacz szybkość, postaw na MaxTrans! Polecamy – oferujemy profesjonalne usługi z branży przewozu międzynarodowego i krajowego ładunków. W ofercie ponadto: wynajem samochodów.

Read the rest of this entry »

Regeneracja turbosprężarek Mielec

29 kwietnia 2012 ekonomista Kategorie: ekonomista Części samochodowe. Tagi: Mielec, naprawa, Podkarpacie, przemysł, serwis turbo, Tarnobrzeg, i turbosprezarek. Lokalizacje: Mielec, Mielec, mielecki, i podkarpackie. Brak komentarzy do Regeneracja turbosprężarek Mielec
Regeneracja turbosprężarek Mielec

Rzetelna Naprawa turbin, która wykonywana jest szczególnie doskonale. Głównie świadczymy wszelkiego rodzaju regeneracje ale także oferujemy sprzedaż turbin. Jeśli masz dośc obecnych napraw konkurencji - nie zastanawiaj się, przyjedź do MR Radka. Posiadamy ogromne doświadczenie z zakresu napraw. Nowoczesny sprzęt to nasz główny atut. Nie tolerujemy dziadostwa, ponieważ to strata Państwa i naszych pieniędzy, a także czasu. Gwarancja 12 miesięcy na naprawy.

Zapamiętaj MR Radka - Turbosprężarki Mielec, Podkarpacie. Prawdopodobnie to twoja ostatnia tak dobrze wykonana profesjonalna usługa.

Read the rest of this entry »