ekonomista.net.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Geodeta Nieodzowny Grabówka

2 września 2012 ekonomista Kategorie: ekonomista Biznes, ekonomista Nieruchomości, i ekonomista Usługi. Tagi: geodeta godów, geodeta gorzyczki, geodeta olza odra, i geodezja wodzisław. Lokalizacje: Czyżowice, opolskie, prudnicki, i Prudnik. Brak komentarzy do Geodeta Nieodzowny Grabówka
Geodeta Nieodzowny Grabówka

Poszukujesz profesjonalnego Geodety? Skontaktuj się z geodetą Michałem Siemaszkiewiczem z Wodzisławia Śląskiego. Dzięki 5-letniemu doświadczeniu Geodeta Czyżowice Michał doradzi Ci i pomoże w każdej dziedzinie geodezji. Tym czego oczekujesz na pewno nie są definicje, tylko fachowa obsługa, dokładnie przystosowana do Twoich potrzeb.

Geodeta Skrzyszów uprawniony Michał Siemaszkiewicz przeprowadzi dla Ciebie szereg usług geodezyjno-kartograficznych: mapy do celów projektowych, wytyczenia obiektów oraz przyłączy, obsługa geodezyjna budów, geodezyjne pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia granic, sporządzania map w formie cyfrowej.

Usługi geodezyjne wykonywane są terminowo i precyzyjnie, w atrakcyjnych cenach. Zobacz teraz: geodezja wodzisław

Read the rest of this entry »

Tłumaczenie niemieckie

24 lutego 2012 ekonomista Kategorie: ekonomista Tłumaczenia. Tagi: tłumaczenia ustne, tłumaczenie, tłumaczenie niemiecki, tłumaczenie niemieckie, i tłumaczenie niemieckiego. Lokalizacje: opolskie, prudnicki, Prudnik, i Prudnik. Brak komentarzy do Tłumaczenie niemieckie
Tłumaczenie niemieckie

Profesjonalnie tłumaczeniem paramy się już od dwóch lat. Kwalifikacje zdobywaliśmy na uniwersytetach , na przykład: US, UJK, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Duży nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki ( tłumaczenie ustne i pisemne) ponieważ większość z nas to germaniści. Jako tłumacze musimy mierzyć się często – gęsto z poważnymi wyzwaniami translacyjnymi, jednak nie straszne są nam nawet najdziwniejsze frazeologizmy (były już nawet takie kwiatki jak waginalny, szmuglować, systematyczny, socjopatologia). Jednakże tłumaczenie niemieckie nie stanowi dla nas problemu, ponieważ jesteśmy nie tylko super wykształceni, ale podczas tłumaczenia opieramy się na konsultantach (np. frezer drewna, grafik, operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z drewna, szyper), którzy dokonują weryfikacji sporządzonego tłumaczenia. Możesz ze spokojem powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego tekstu bez względu na to skąd jesteś (mieliśmy już interesantów z miejscowości Sępopol, Suchedniów, Węgorzewo), dlatego że obsługujemy ponadregionalnie (jarmułka).

Read the rest of this entry »