ekonomista.net.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Figury ogrodowe

4 czerwca 2013 ekonomista Kategorie: ekonomista Ogród. Tagi: dekoracyjne, figury, Firma, ogrodowe, i platik. Lokalizacje: lubuskie, Nowa Sól, Nowa Sól, i nowosolski. Brak komentarzy do Figury ogrodowe
Figury ogrodowe

Firma Rosłon z Nowej Soli obchodzi 20-lecie swojego zakładu. Jest to firma założona i prowadzona przez rodzinę, dzięki czemu przetrwała tak długi czas na krajowym, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z ważniejszych w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Główną domeną działalności biznesu są jednak figurki dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które widzimy w niemal każdym ogrodzie w kraju i chociażby za granicą. Inny filar działalności firmy stanowią obiekty reklamowe i sprzedażowe dla największych światowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Read the rest of this entry »

Obiady Nowa Sól

22 maja 2013 ekonomista Kategorie: ekonomista Restauracje i catering. Tagi: catering, obiady, i pizza. Lokalizacje: lubuskie, Nowa Sól, Nowa Sól, i nowosolski. Brak komentarzy do Obiady Nowa Sól
Obiady Nowa Sól

Najlepsza pizza w restauracji Oazacafe w Nowej Soli w województwie lubuskim. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście róznych pozycji obiadowych oraz dań włoskich takich jak pizza. Umożliwiamy darmowy dowóz obiadów na terenie Nowej Soli. Starannie przygotowane potrawy z naszej kuchni cieszą się znakomitą sławą w w mieście. Oferujemy catering w niskich cenach dla szkół, a maksymalna cena za obiad składający się z z dwóch dań nie przekracza kilkunastu złotych. Zjedzą Państwo u nas także potrawy wegetariańskie, czyli nie zawierające mięsa. Szybka dostawa do domu przy zamówieniach na telefon to nasz atut. Jeżeli życzą sobie Państwo skonsumować przepyszną pizzę zapraszamy do do Oazy.

Read the rest of this entry »

Różne sporty na powietrzu – Jazda konna

28 listopada 2012 ekonomista Kategorie: ekonomista Hobby. Tagi: jazda konna, jazdy konne, i obozy jeździeckie. Lokalizacje: Lubięcin, lubuskie, Nowa Sól, i nowosolski. Brak komentarzy do Różne sporty na powietrzu – Jazda konna
Różne sporty na powietrzu – Jazda konna

Uprawianie różnych sportów to z jednej strony idealny sposób na spędzanie wolnego czasu, a z drugiej strony możliwość zadbania na nasze zdrowie oraz kondycję. Dobrym pomysłem jest decydowanie się na takie sporty jakie możemy uprawiać na świeżym powietrzu. W ten sposób możemy i zadbać o odpowiednie ukrwienie naszego organizmu oraz dostarczenie płucom niezanieczyszczonego powietrza. Jest to, szczególnie wskazane dla tych osób, jakie spędzają czas w dużych miastach. W takich aglomeracjach miejskich na co dzień korzystamy z bardzo zanieczyszczonego powietrza. Z tego powodu podczas urlopów warto poszukać takich miejsc, jak obozy jeździeckie, gdzie możemy połączyć możliwość spędzania wolnego czasu z jazdą konną czyli aktywnym wypoczynkiem. Obecnie obozy jeździeckie możemy znaleźć przy coraz większej liczbie kurortów oraz ośrodków wypoczynkowych. Wynika to między innymi z tego, że jazda konna fascynuje coraz większa liczbę polaków. Ludzie poszukują również świeżego powietrza jakie można znaleźć w regionach z dala od dużych miast. Najczęściej obozy konne znajdują się poza rejonem miejskim. Takie ośrodki możemy również odszukać w pobliżu dużych miast. W ten sposób możemy potraktować obozy konne, jako sposób na spędzenie wolnego czasu podczas weekendu, czy świąt. Sport w jakich możemy korzystać ze zwierząt jest bardzo doskonałym sposobem na rozwój dla dzieci. Wiele chorych dzieci również korzysta z jazdy na koniach, by poprawić ich koordynację ruchową. Jazda konna to również sposób na połączenie aktywnego wypoczynku z możliwością spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Bywa to ważne, zwłaszcza w przypadku decydowania się na spędzanie wakacje w kraju.

Read the rest of this entry »

Serwis komputerowy – Nowa Sól

11 lutego 2012 ekonomista Kategorie: ekonomista Usługi informatyczne. Tagi: doradztwo komputerowe, informatyk, instalacja windows, naprawa komputerów, naprawa laptopów, nowa sól, odzyskiwanie danych, opieka informatyczna, oprogramowanie, pogotowie komputerowe, problemy windows, problemy z internetem, rozwiązywanie problemów z komputerem, serwis komputerowy, sieci bezprzewodowe, sieci internetowe, sprzęt komputerowy, szkolenie komputerowe, usunięte dane, i usuwanie wirusów. Lokalizacje: lubuskie, Nowa Sól, Nowa Sól, i nowosolski. Brak komentarzy do Serwis komputerowy – Nowa Sól
Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon w mieście Nowa Sól.

Likwidujemy problemy z komputerem, z systemem Windows. Usuwamy infekcje wirusów.

Nasza dziedzina to serwis komputerowy.

Jeżeli Twój komputer jest zepsuty, a system nie uruchamia się znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez usuwania danych.

Tworzymy i rozbudowujemy sieci komputerowe, w tym WiFi, konfigurujemy połączenie z internetem.

Modernizujemy i ulepszamy komputery. Chcesz by Twój leciwy komputer zyskał więcej mocy – doradzimy co należy zrobić.

Odzyskujemy usunięte pliki podczas formatowania dysku. Podpowiemy jak stworzyć kopię zapasową plików w internecie gdzie będziesz miał do nich stały dostęp.

Jeżeli masz firmę zatroszczymy się o stałą opiekę informatyczną. Doradzimy jaki sprzęt wybrać, poprawimy pracę Windows, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne kursy z obsługi komputera. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w prosty sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw cyfrowych technologii.

Nie zostawaj w tyle – możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich specjalistów IT. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas zagadką - obiecujemy je poznać. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Read the rest of this entry »