ekonomista.net.pl
Konsultacje w budownictwie – porady

Włókna polipropylenowe do betonów

13 stycznia 2013 ekonomista Kategorie: ekonomista Budownictwo, ekonomista Budownictwo, i ekonomista Tworzywa sztuczne. Tagi: polipropylenowe, producent włókna, producent włókna do betonów, producent włókna do betonu, producent włókna polipropylenowego, włókna, włókna do betonów, włókna polipropylenowe, włókno, włókno do betonu, i włókno polipropylenowe do betonów. Lokalizacje: dolnośląskie, Lubań, Lubań, i lubański. Brak komentarzy do Włókna polipropylenowe do betonów
Włókna polipropylenowe do betonów

Firma Viola produkuje włókna polipropylenowe. Oferta zawiera włókna do betonów, zaprojektowane do zbrojenia dowolnego rodzaju obiektów i dowolnego gatunku betonu. Dodanie włókien do betonu, bądź zaprawy ogranicza powstawanie rys skurczowych, zapewnia ochronę przed mrozem, zapewnia zwiększenie wytrzymałości mechanicznej, redukuje ścieralność , rozkruszenie, nadaje sprężystości, zwiększając trwałość betonu. Odporność chemiczna polipropylenu umożliwia używanie włókien również przy konstrukcjach narażonych na kontakt z agresywnym środowiskiem. Wytwarzamy polipropylenowe włókna Beton-Fib, długość cięcia: 6, 12 i 19mm przeznaczone do mikrozbrojenia betonów, używane zamiast siatek przeciwskurczowych oraz polipropylenowe włókna Beton-Zbroj, długość cięcia: 19, 30, 40 i 60 mm zaprojektowane do zbrojenia betonu, stosowane zamiast włókien stalowych.

Produkujemy również włókna polipropylenowe karbikowane, w barwach standardowych lub ich odcieniach zależnie od potrzeb klienta.

Read the rest of this entry »

Http://www.drukarkidoetykiet.pl/

18 października 2012 ekonomista Kategorie: ekonomista Sprzęt komputerowy. Tagi: drukarka etykiet, drukarki, i drukujemy etykiety. Lokalizacje: dolnośląskie, Lubań, Lubań, i lubański. Brak komentarzy do Http://www.drukarkidoetykiet.pl/
Http://www.drukarkidoetykiet.pl/

Wchodząc na przedstawianą witrynę internetową internauci będą mieli okazję zaznajomić się z niezmiernie ciekawą ofertą przedsiębiorstwa oferującego drukarki do etykiet. Nawigując po witrynie potencjalni klienci dowiedzą się podstawowych informacji o każdym z oferowanych rodzajów drukarek, mogą także zaznajomić się z ofertą wielofunkcyjnych wytłaczarek. Każdy produkt posiada swój szczegółowy opis, ponadto obecnie zaciekawieni mogą skorzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych. Za wykorzystaniem witryny zamówić da się również bezpłatne próbki, aby przekonać się o jakości wykonywanych przez drukarki etykiet. Firma na swojej witrynie posiada poza tym trzy katalogi urządzeń, w których opublikowanych zostało sporo ciekawych informacji dotyczących oferowanych urządzeń.

Read the rest of this entry »